איך אנחנו יכולים לעזור לעסק שלך? דבר איתנו ונשמח לייעץ לך!

השאר פרטים ונשמח לבצע ניתוח מעמיק של העסק שלך, בעלות סמלית, ולגלות לך נתונים ותובנות שיענו לך על השאלה ״איפה הכסף״!

אודותינו

שחקים הינה חברה למתן פתרונות פיננסיים לעסקים, בבעלותו של קובי מיכלין. "שחקים" מעניקה לעסקים שירות של ליווי וניהול פיננסי חיצוני, המאפשרים שליטה על המצב הפיננסי בעסק, ודאות, תכנון אסטרטגי עתידי וחסכון בזמן וכסף עבור בעל העסק.

מעבר למספרים, מצטיינת חברת "שחקים" בהבנת מניעים פסיכולוגיים המשליכים על קבלת ההחלטות בעסק. קובי מיכלין הוא בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ולימודים לקראת דוקטורט בפסיכולוגיה חיובית, וביכולתו לזהות חרדות שווא החוסמות את ההתקדמות, לשחרר לחצים ולאפשר פריצת דרך.

אנו עושים זאת באמצעות בניית מערכות כספים מתקדמות, המאפשרות למנהלים וליזמים לצפות on line בנתונים הכספיים של העסק, לשקף להם בצורה אובייקטיבית את מצב העסק,

לקבל החלטות בהתאם ולממן את ביצוען.

החברה כוללת בנקאים, רואי חשבון ומנהלי חשבונות מקצוענים בתחומם.

עסקים רבים נוטים להזניח את כל הנושא של ניהול פיננסי, בעיקר מחוסר ידע, זמן ורצון (בואו נודה על האמת – זה לא תמיד ״כייף״).

"שחקים" פיתחה כלים ושיטות לניתוח המצב הפיננסי של העסק והבנת הדרכים האפשריות לשיפור המצב.

וותק של 17 שנה וליווי מעל 1000 עסקים לשגשוג כלכלי, צברנו ניסיון רב המאפשר לאתר במהירות את נקודות החוזקה והתורפה של העסק, ולמדנו כיצד לגרום לעסק להתייעל מבחינה כלכלית ולחסוך בהוצאות מיותרות.

אנו מציעים לך ניהול פיננסי מלא המלווה במנגנון פיקוח צמוד – הסל הפיננסי של "שחקים" מבטיח כל מה שעסק צריך כדי לגדול: בקרה על הנהלת החשבונות, התנהלות מושכלת מול הבנקים, פיתוח תוכנית עסקית, תכנון תזרים מזומנים, גיוס אשראי ועוד. "שחקים" מנהלת ישיבה חודשית עם בעל העסק על מנת לוודא כי ההתרחשות בשטח תואמת את הצפי המתוכנן, ואםם משהו חורג – להיערך ולהגיב במהירות.

כדי לקבל תמונת מצב ראשונית ולהכיר את השירות שלנו טוב יותר, "שחקים" מזמינה אותך לפגישת ייעוץ חינמית, בה תוכל לקבל מענה לשאלה המציקה "איפה הכסף" ולהבין אלו צעדים כדאי לנקוט במירוץ להמראה פיננסית.

קובי מיכלין
קובי מיכלין
מנכ״ל ומייסד החברה. 20 שנה בנקאי, תואר MBA במינהל.
גדי
גדי
אחראי על בקרת הנהלת חשבונות, ניתוח תקציבי, ניתוח כרטסות פרטניות ופירוק העסק לגורמים.
 אריק לוי
אריק לוי
רואה חשבון מוסמך, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, מנהל עסקים BA. התמחות במיסוי וחשבונאות חשבות וניהול כספים בחברות בתחום הקמעונאות, ניהול תיקי ביקורת במשרד רו"ח. בעל ניסיון רב בניתוחים כלכליים, ליווי עסקי ויעוץ לעסקים, כתיבת תוכניות עסקיות והגשת בקשות אשראי, קרנות מימון ועוד.

שואף להמריא גבוה יותר, אבל מרגיש תקוע?

עסקים רבים חשים כמוך, ומה שחסר באמת – זה ידע מקצועי וזמן להשקיע בניהול פיננסי נכון. המומחים של “שחקים” יעשו זאת בשבילך! אנחנו נלמד את העסק שלך לעומק ולרוחב, נאתר את נקודות החוזקה והתורפה, נבנה תוכנית פיננסית ונכשיר את הקרקע לצמיחה אמיתית.

נעים מאד! צוות “שחקים” למענך עם מקצועיות, אדיבות והכי חשוב – רצון ויכולת אמיתית להצמיח את העסק שלך

אייל
אייל
רואה חשבון מוסמך, תואר ראשון בכלכלה BA -המחלקה לכלכלה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. לימודי חשבונאות באוניברסיטת בר אילן. מומחה להערכת שווי במכשירים פיננסים מורכבים לרבות פיצול רכיבי ההון באופציות להמרה, תמחור והערכות שווי חברות ותמחור אופציות וחוזים עתידיים. בעל התמחות בראיית חשבון, במשרד רואה חשבון ברייטמן אלמגור ושות', כשעיקר ההתמחות הייתה בליווי תהליכים ארגוניים בחינת סקרי סיכונים ושינויי תהליכים ארגוניים בחברות ציבוריות.
אריק לנדאו
אריק לנדאו
סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי. בעל תואר ראשון במנהל עסקים מאונ׳ בר אילן.
ליאורה דוידוב
ליאורה דוידוב
מנהלת משרד שחקים