איך אנחנו יכולים לעזור לעסק שלך? דבר איתנו ונשמח לייעץ לך!

השאר פרטים ונשמח לבצע ניתוח מעמיק של העסק שלך, בעלות סמלית, ולגלות לך נתונים ותובנות שיענו לך על השאלה ״איפה הכסף״!

השירותים שלנו

כדי שעסק ישגשג הוא מוכרח להתנהל כמו עסק גדול, נקודה. זה בדיוק מה שחברת "שחקים" מעניקה לעסקים: ניהול פיננסי חיצוני על ידי צוות בנקאים, רואי חשבון ומנהלי חשבונות מומחים - כל מה שעסק צריך כדי להצליח מבחינה כלכלית. "שחקים" לוקחת בידיים מקצועיות את המרכיבים הפיננסים, מגדירה אותם מחדש ויוצרת אסטרטגיות חכמות תואמות מציאות.

תמונת מצב עדכנית בעסק

לפני שיוצאים לדרך, יש לבחון את המשבצת העכשווית עליה עומד העסק, ולא בהסתמך על חישובים היסטוריים, דוחות רו"ח או מאזני בוחן – אלה לרוב אינם משקפים את המציאות.
אנחנו אוספים כמה שיותר נתונים עדכניים, בודקים לעומק את תזרים ההוצאות וההכנסות ומפרקים את מרכיבי העסק לגורמים: אינסוף חלקיקים משפיעים על השורה התחתונה, וכל אחדד מהם עשוי להיות משמעותי ומכריע. ידע הוא כח, ואנחנו יודעים ומנצלים זאת לטובתך.

תכנון מהלכים עסקיים

רק אחרי שמגלים מה יש, מה אין ולאן העסק רוצה ומסוגל לצמוח– אפשר לבנות אסטרטגיה נבונה להמשך.
על בסיס התובנות מהעבר ועם הנתונים בהווה, בודקים את המטרות האפשריות לעתיד. מה התוכנית של העסק? כמה סיכויים שיניבו את הרווח המיוחל? היכן העסק ממצב עצמו ביחדד למתחרים? אנחנו יושבים עם מנהלי החשבונות והמחלקות השונות ומחשבים את ההוצאות הצפויות עד השוליות ביותר: ניתוח חומרי גלם, כמות מלאי, משכורות עובדים, כרטסת בעלים, החזרי הלוואות מול רווח, הוצאות על רכבים ודלק… בהתאם לכך נבנה מערך תקציבי, נתמחר מוצרים ושירותים ונקבע יעדים ברי השגה.

ניתוח צורכי אשראי וגיוס מזומנים

כשעסק זקוק למזומן נואשות – כבר מאוחר בשביל לבקש אשראי. יחד עם בניית האסטרטגיה העסקית חייבים לחשב את תזרים המזומנים ולפעול בהתאם.
בבניית התקציב נרכז את ההכנסות מהמקורות השונים וההוצאות הצפויות, הן הקבועות והן המשתנות, ננתח את צורכי העסק לשנה הקרובה ונגלה את גובה האשראי הנדרש. כשתזריםם המזומנים לשנה הקרובה מתוכנן מראש, נפנה לתכל'ס: גיוס אשראי מבנקים וממקורות נוספים, לפי תנאיו ויכולותיו של העסק הספציפי.
עכשיו העסק נוסע, ועלינו ללוות אותו עם יד על הדופק.

להוריד את הבנקים מהגב

התנהלות נבונה של העסק בחשבון הבנק או כמה חשבונות יחד, היא מצד אחד קריטית ומאידך גוזלת זמן רב ודורשת התמצאות שלרוב אינה מספקת. צוות הבנקאים ורואי החשבון של "שחקים" נוטל על עצמו את ההתנהלות מול הבנקים, ממש עד הפרט האחרון. השירות כולל: מעקב יומי אחר יתרות כל הבנקים, הגשת בקשות זמניות, שיחות על חריגות, ניתוחי דוחות פיננסיים, שינויי אובליגו וכד'. "שחקים" יבחן את צורכי העסק ומצבו, ויתאים את הנעשה בבנק במקצועיות רבה.
אם תרצו, תוכלו לשכוח שקיים בכלל מושג כזה. בנק? לא שמענו…

בקרה על הנהלת חשבונות

עד כמה אתה, כבעל העסק – בקי בכרטסות ובניהול החשבונות? חשוב שתדע: ללא הנהלת חשבונות מתואמת במאה אחוז – אין אפשרות לקבל שום נתון מהימן על ביצועי העסק! כדי להימנע מביצוע מהלכים על סמך מציאות שגויה, מנהלי החשבונות המנוסים שלנו מבצעים בקרה מקצועית להנהלת החשבונות של העסק ומוודאים התאמות בין הרשומות בכרטסות ובבנק לניירות העסק- קבלות, חשבוניות, התאמות בין ספקים והוצאות בכרטיסי אשראי. בנוסף, אנחנו מעניקים טיפים חשובים בנושא שכל בעל עסק מוכרח לדעת.

ישיבות מעקב תקופתיות

בעלי העסקים רבים סובלים בהיעדר מנגנון בקרה איכותי, ובדיוק לבעיה הזו מעניקה חברת "שחקים" מענה מושלם. אנחנו מנהלים ישיבות בקרת תקציב בתדירות מותאמת לגודל העסק, כדי לבחון כל העת עד כמה ההתרחשויות בעסק תואמות את הצפי, ומה גודל הפערים בין הרצוי למצוי. עסק לא מתמוטט בשל ירידה של חודשיים בודדים, ולרוב תגובה מהירה תמנע הידרדרות לגירעון קטסטרופלי. לכן חשוב לאתר ולטפל במוקדי הקושי לפני שיגיע הטלפון המלחיץ מהבנק.

הלוואות בערבות המדינה

כשמתעתדים לבקש הלוואה בערבות המדינה, הן לעסקים בתחילת דרכם והן לעסקים וותיקים, יש לחשב מבעוד מועד מספר נתונים עיקריים. במהלך השנים הגשנו בקשות רבות מידי חודש ולמעלה מ-85% מלקוחות שהגישו דרכנו קיבלו את ההלוואה המיוחלת. הניסיון העשיר שצברנו הפך אותנו למוכרים ואמינים בפני מנהלי החברות הבודקות, לכן תהליך הבקשה דרכנו מהיר מהרגיל.
"שחקים" בודקת ללא עלות את הפוטנציאל לאישור בקשה להלוואה באמצעות מספר פרמטרים מכריעים: החזרי הלוואות קיימות, ניתוח מבוקר ובוחן אחרון וניתוח תקציב קדימה. אנחנוו מגישים אך ורק בקשות שקיימת סבירות גבוהה לאישורן!

מימון נדל"ן

הקשיים במימון נדל"ן מציבים בפני היזמים חומה כמעט בלתי עבירה. הבנקים חסומים בגלל חבות הון, מעט מאד בנקים מממנים תמ"א ומעט עוד יותר מתעניינים ביזמות שאינה גדולה מספיק לטעמם. לחברת "שחקים" ניסיון עצום בשוק הנדל"ן ובפרט בתחום המימון. אנחנו מציעים שירות ליזמי נדל"ן למגורים, הכולל את שלושת השלבים להשגת ההון הנדרש: קדם היתר (מימון בהיקף 500-700 אלף שקלים), שלב היתר- מימון פרויקט סגור או עסקת בטחונות לפי שלבי בנייה, וגיוס הון עצמי מקרנות או משקיעים.

כדי שגם העסק שלכם ימריא, בחרו לכם סל ניהול פיננסי בהתאם להיקף ההכנסות השנתי:

...

סל יסודי

2-3 מיליון ש"ח או צמיחה מהירה בכיוון...

ניתוח תקציבי חד-חודשי
...

סל מלא

3-10 מיליון ש"ח

כולל ירידה לרזולוציות עמוקות ובדיקת תמחיר
...

סל מקיף

10 מיליון ומעלה ש"ח

ניתוח תקציבי דו-חודשי, ייעול עמלות וחיסכון ניכר בריביות

בינתיים, לפני שנתחיל בעסקים, אתה מוזמן לקבל מתנת הכרות:
ניתוח מעמיק בעלות סמלית

...

בשיחת הייעוץ נשרטט בפניך תשובה ראשונית לשאלה "איפה הכסף":

נפרק את התמונה הפיננסית לגורמים ונגלה מאלו פרמטרים היא מושפעת

נכין דו"ח פיננסי בסיסי בהצלבת מידע שנתיים אחורה, כולל ניתוח מדויק של רווח מול הפסד

ננתח את הנהלת החשבונות ונבדוק עד כמה היא משקפת את העסק

ניתן טיפים חיוניים והדרכה לעבודה עם מנהלת חשבונות, כדי שתוכל לעקוב ולהבין בעצמך את הרשומות

חישוב רווח והפסד מפורט של חודשיים אחרונים והשלמות ידניות

נתאים כלים נכונים לעבודה יעילה מול בנקים, מקסום האשראי והוזלת עלויות מימון

חברת "שחקים" מתחייבת לגלות לך על העסק נתונים שלא ידעת אודותם.
לא למדת – אל תשלם!

כדי לקבל ערך מדויק, הבא איתך לפגישת הייעוץ את המסמכים הבאים: מאזן מבוקר 2015, מאזן בוחן 2016, ריכוז יתרות כולל בכל הבנקים, תדפיס הלוואות, תדפיס עו״ש 3 חודשים אחורה, מספר ת.ז של בעלי העסק.