הלוואה בערבות המדינה

השאר פרטים ונשמח לבצע ניתוח מעמיק של העסק שלך, בעלות סמלית, ולגלות לך נתונים ותובנות שיענו לך על השאלה ״איפה הכסף״!

תן לנו לעזור לך לקבל הלוואה בערבות המדינה

לפני שיוצאים לדרך, יש לבחון את המשבצת העכשווית עליה עומד העסק, ולא בהסתמך על חישובים היסטוריים, דוחות רו"ח או מאזני בוחן – אלה לרוב אינם משקפים את המציאות.
אנחנו אוספים כמה שיותר נתונים עדכניים, בודקים לעומק את תזרים ההוצאות וההכנסות ומפרקים את מרכיבי העסק לגורמים: אינסוף חלקיקים משפיעים על השורה התחתונה, וכל אחדד מהם עשוי להיות משמעותי ומכריע. ידע הוא כח, ואנחנו יודעים ומנצלים זאת לטובתך.

תכנון מהלכים עסקיים
רק אחרי שמגלים מה יש, מה אין ולאן העסק רוצה ומסוגל לצמוח– אפשר לבנות אסטרטגיה נבונה להמשך.
על בסיס התובנות מהעבר ועם הנתונים בהווה, בודקים את המטרות האפשריות לעתיד. מה התוכנית של העסק? כמה סיכויים שיניבו את הרווח המיוחל? היכן העסק ממצב עצמו ביחדד למתחרים? אנחנו יושבים עם מנהלי החשבונות והמחלקות השונות ומחשבים את ההוצאות הצפויות עד השוליות ביותר: ניתוח חומרי גלם, כמות מלאי, משכורות עובדים, כרטסת בעלים, החזרי הלוואות מול רווח, הוצאות על רכבים ודלק… בהתאם לכך נבנה מערך תקציבי, נתמחר מוצרים ושירותים ונקבע יעדים ברי השגה.

ניתוח צורכי אשראי וגיוס מזומנים
כשעסק זקוק למזומן נואשות – כבר מאוחר בשביל לבקש אשראי. יחד עם בניית האסטרטגיה העסקית חייבים לחשב את תזרים המזומנים ולפעול בהתאם.
בבניית התקציב נרכז את ההכנסות מהמקורות השונים וההוצאות הצפויות, הן הקבועות והן המשתנות, ננתח את צורכי העסק לשנה הקרובה ונגלה את גובה האשראי הנדרש. כשתזריםם המזומנים לשנה הקרובה מתוכנן מראש, נפנה לתכל'ס: גיוס אשראי מבנקים וממקורות נוספים, לפי תנאיו ויכולותיו של העסק הספציפי.
עכשיו העסק נוסע, ועלינו ללוות אותו עם יד על הדופק.