ניהול כספים חיצוני

כדי שעסק שלך ישגשג הוא מוכרח להתנהל באופן שוטף! לפנות אותך לנהל את החברה ולנהל במקביל את הפיננסים כדי שלך יהיה ראש שקט ופנוי לקבל את ההחלטות הנכונות.

יש לך כבר רואה חשבון? אז תרשה לנו לעשות לך סדר

מנהל חשבונות

מטפל בחשבוניות ומזין פרטים

רואה חשבון

ייעוץ מיסוי וחתימה על מאזנים, לא מתעסק בבנקים, לא יודע להגיד למה חסר כסף

יועץ פיננסי

גיוס אשראי, תזרים מזומנים, ניתוח של מאזן בוחן לא מתואם

מנהל כספים חיצוני

מנהל כספים חיצוני - מנתח את העסק לפי כל התנועות של הנה”ח, מבצע בקרה על הנה”ח, בודק שינויי אובליגו והקשר שלהם לרווח והפסד האמיתי, דו”ח מקורות ושימושים אונליין, מוריד את בעל העסק מהתעסקות עם הבנקים

זה בדיוק מה שחברת "שחקים" מעניקה לקהל לקוחותיה: ניהול פיננסי חיצוני על ידי צוות בנקאים, רואי חשבון ומנהלי חשבונות מומחים – כל מה שחברה צריכה כדי להצליח מבחינה כלכלית. "שחקים" מנהלת את הפיננסים של החברה שלך, בהצלחה, בזכות מקצועיות ותק וניסיון. אנחנו נלווה ננהל ונתנהל בפועל מול כל הגורמים הפיננסים, אנחנו נגדיר מחדש את האסטרטגיה הפיננסית שלך, נבנה את המרכיבים הפיננסים כדי שאתה כבעל החברה – תרוויח יותר! הרבה יותר!!

השירותים שלנו

איך אנחנו עוזרים לך:

אבחון הפעילות והתאמת מעטפת הפיננסים שמתאימה לעסק שלך!

לפני שיוצאים לדרך, יש לבחון את המשבצת העכשווית עליה עומד העסק, ולא בהסתמך על חישובים היסטוריים, דוחות רו"ח או מאזני בוחן – אלה לרוב אינם משקפים את המציאות. אנחנו אוספים כמה שיותר נתונים עדכניים, בודקים לעומק את תזרים ההוצאות וההכנסות ומפרקים את מרכיבי העסק לגורמים: אינסוף חלקיקים משפיעים על השורה התחתונה, מתוך הבנה וניסיון שכל חלק הוא מרכיב יותר גדול מהשלם! המקצועיות והידע הוא כח שמניב לך יותר רווחים.

תכנון מהלכים עסקיים​ ואסטרטגיה פיננסית חכמה

מנועי צמיחה, חסכון תפעולי, ניהול מלאי, התנהלות שוטפת מול בנקים, בקרות מאזנים בפועל, התאמת היעדים למטרות ולשורת הרווח (!) ובניית תוכנית עבודה לטווח המיידי והארוך אנחנו יושבים עם הנהלת החברה, מנהלי החשבונות והמחלקות השונות לחישוב ההוצאות (עד רמת ההוצאות השוליות ביותר) למשל: ניתוח חומרי גלם, כמות מלאי, משכורות עובדים, כרטסת בעלים, החזרי הלוואות מול רווח, הוצאות על רכבים ודלק… בהתאם לכך אנחנו בונים עבורך מערך תקציבי, תימחור מוצרים ושירותים, הקטנת עלויות, ניהול אשראי וקביעת יעדים ברי השגה.

ניתוח צורכי אשראי וגיוס מזומנים

כשעסק זקוק למזומן נואשות – כבר מאוחר בשביל לבקש אשראי. יחד עם בניית האסטרטגיה העסקית חייבים לחשב את תזרים המזומנים ולפעול בהתאם. בבניית התקציב אנחנו מרכזים את ההכנסות מהמקורות השונים וההוצאות הצפויות, הן הקבועות והן המשתנות, מנתחים את צורכי העסק לשנה הקרובה וחושפים את גובה האשראי (האמיתי) הנדרש. כשתזרים המזומנים לשנה הקרובה מתוכנן מראש, אנחנו פונים לגיוס אשראי מבנקים וממקורות נוספים, לפי תנאיו ויכולותיו של כל עסק בהתאמה אישית. עכשיו אחרי שהכל מתוכנן ויש תזרים מוכן – אנחנו מלווים אותך בכל חודש כדי לוודא שהעסק שלך מרוויח יותר!

שקט נפשי בניהול

כל בעל עסק יודע! בצמרת הבדידות היא קשה יותר, לא כולם יודעים מהו המצב הפיננסי האמיתי וכשיש לחץ כלכלי – קבלת ההחלטות עלולה להשתבש, השינה נודדת והלחץ הנפשי גובר ועולה לכן, כדי שהעסק יוכל לצמוח באמת – הוא חייב ניהול חזק, יציב ונקי מרעשים סביבתיים – תוך רוגע והבנה שנושא הפיננסים, מנוהל, מבוקר ומנוטר – בהתאם למטרות והיעדים!

להוריד את הבנקים מסדר היום

התנהלות נבונה של העסק בחשבון הבנק או כמה חשבונות יחד, היא מצד אחד קריטית ומאידך גוזלת זמן רב ודורשת התמצאות שלרוב אינה מספקת. צוות הבנקאים ורואי החשבון של "שחקים" עובד באופן שוטף מול המערכת הבנקאית, ממש עד הפרט האחרון. השירות כולל: מעקב יומי אחר יתרות כל הבנקים, הגשת בקשות זמניות, שיחות על חריגות, ניתוחי דוחות פיננסיים, שינויי אובליגו וכד'. "שחקים" בוחנים את צורכי העסק ומצבו, ומתאימים את הנעשה בבנק למטרות, יעדים והכי חשוב מגדילים את הרווח בפועל ללקוחות החברה. אם תרצו, תוכלו לשכוח שקיים בכלל מושג כזה. בנק?

בקרה על הנהלת חשבונות

עד כמה אתה, כבעל העסק – בקי בכרטסות ובניהול החשבונות? חשוב שתדע: ללא הנהלת חשבונות מתואמת במאה אחוז – אין אפשרות לקבל שום נתון מהימן על ביצועי העסק! כדי להימנע מביצוע מהלכים על סמך מציאות שגויה, מנהלי החשבונות המנוסים שלנו מבצעים בקרה מקצועית להנהלת החשבונות של העסק ומוודאים התאמות בין הרשומות בכרטסות ובבנק לניירות העסק- קבלות, חשבוניות, התאמות בין ספקים והוצאות בכרטיסי אשראי. בנוסף, אנחנו מעניקים טיפים חשובים בנושא שכל בעל עסק מוכרח לדעת.

ישיבות מעקב תקופתיות

בעלי העסקים רבים סובלים בהיעדר מנגנון בקרה איכותי, ובדיוק לבעיה הזו מעניקה חברת "שחקים" מענה מושלם. אנחנו מנהלים ישיבות בקרת תקציב בתדירות מותאמת לגודל העסק, כדי לבחון כל העת עד כמה ההתרחשויות בעסק תואמות את הצפי, ומה גודל הפערים בין הרצוי למצוי. עסק לא מתמוטט בשל ירידה של חודשיים בודדים, ולרוב תגובה מהירה תמנע הידרדרות לגירעון קטסטרופלי. לכן חשוב לאתר ולטפל במוקדי הקושי לפני שיגיע הטלפון המלחיץ מהבנק.

הלוואות בערבות המדינה

כשמתעתדים לבקש הלוואה בערבות המדינה, הן לעסקים בתחילת דרכם והן לעסקים וותיקים, יש לחשב מבעוד מועד מספר נתונים עיקריים. במהלך השנים הגשנו בקשות רבות מידי חודש ולמעלה מ-85% מלקוחות שהגישו דרכנו קיבלו את ההלוואה המיוחלת. הניסיון העשיר שצברנו הפך אותנו למוכרים ואמינים בפני מנהלי החברות הבודקות, לכן תהליך הבקשה דרכנו מהיר מהרגיל. "שחקים" בודקת ללא עלות את הפוטנציאל לאישור בקשה להלוואה באמצעות מספר פרמטרים מכריעים: החזרי הלוואות קיימות, ניתוח מבוקר ובוחן אחרון וניתוח תקציב קדימה. אנחנו מגישים אך ורק בקשות שקיימת סבירות גבוהה לאישורן!

מימון נדל"ן

הקשיים במימון נדל"ן מציבים בפני היזמים קשיים רבים. הבנקים חסומים בגלל חבות הון, מעט מאד בנקים מממנים תמ"א ומעט עוד יותר מתעניינים ביזמות שאינה גדולה מספיק לטעמם. לחברת "שחקים" ניסיון עצום בשוק הנדל"ן ובפרט בתחום המימון. אנחנו מציעים שירות ליזמי נדל"ן למגורים, הכולל את שלושת השלבים להשגת ההון הנדרש: קדם היתר (מימון בהיקף 500-700 אלף שקלים), שלב היתר- מימון פרויקט סגור או עסקת בטחונות לפי שלבי בנייה, וגיוס הון עצמי מקרנות או משקיעים.