לקוחות מספרים

מה יש ללקוחות שלנו להגיד על השירות שהם מקבלים מאיתנו…

 
הגעתי לשחקים לפני כחצי שנה. בנק הפועלים הפנה אותי כדי לעשות סדר בעסק בעבר הייתי שחקן הפועל ת”א ונבחרת ישראל בכדור-רגל.

יחד עם שחקים צלחתי תקופה קצת קשה תזרימית עד שמכרתי נכס. אני לא מדבר עם בנקים, שחקים עושים הכל עבורי. אני מאד ממליץ לכל בית עסק לעשות סדר ולעבוד עם שחקים

בברכה

שי אבוטבול, לשעבר שחקן נבחרת ישראל בכדורגל, כיום בעל עסק- לתשתיות ושינוע חול, חולון.

 

התחלנו לעבוד עם שחקים לפני מעל 10 שנים ההתחלה הייתה בגלל צרכים תזרימיים, אבל שחקים סידרו לנו המימון הנדרש אחרי ניתוח מעמיק של צרכי התזרים. בהמשך ירד הצורך התזרימי בשנים האחרונות חברת שחקים משמשת כמנהלת כספים חיצונית של החברה שחקים בודקת מדי חודש הרווח של החברה, ומספקת מספר רב של דוחות אנט מרגישים מאד בטוחים עם ניהול הכספים של קובי אייל ושאר הצוות.

גלית קרסניק, בעלים של זוקה, מיפעל לייצור מזון גורמה, אבן יהודה.

 

שחקים נכנסו לעסק והתחילו מיד ללמוד את הצרכים, מהות העסק וענייניו.
קובי וגיא לקחו על עצמם את הטיפול השוטף בתזרים המזומנים, תשלומים לספקים ועבודה מול בנקים ודאגו לגיוס האשראי הנחוץ לניהול השוטף של העסק.
כמו כן קובי וגיא מגיעים פעמיים בשבוע מכינים דוחות שוטפים ומנהלים תהליך של התייעלות וקבלת החלטות בניהול השוטף של העסק.

קובי וגיא הם תחליף מצוין למנהל כספים פנימי, נותנים הרגשה שיש על מי לסמוך ופתאום אני לא לבד.

יש לי שותפים לדרך ועוד מישהו שטובת העסק חשובה לו ופועל בכל מרצו להביא להצלחתו.

זיו יפה, בעלים של טכנו דיזל, שירותי רכב בע”מ ובעלים של חברת ליסינג, קיבוץ עינת.


הסיפור שלנו מתחיל לפני 6 שנים, שפנינו לקובי ולחברת שחקים בבקשה ללוות אותנו פיננסית לאחר שקיבלנו המלצות חמות קובי לא רצה לקבל אותנו בטענה שהמחזור עומד ולא זז מספר שנים לאחר שנפגשנו נוצרה כימיה וקובי החל ללוות אותנו יחד עם הצוות שלו בשלב א’ , הורידו מאתנו לגמרי! את ההתעסקות בבנקים, הפסקנו לדבר עמם, לפגוש אותם, ואף לחשוב עליהים. בשלב שני עשו לעסק שלנו ניתוח ברמת הסיכה, כולל מעבר על על הוצאה והוצאה, סידרו הנהלת החשבונות כך שלראשונה בחיינו העסקיים, הבנו כמה אנו באמת מרוויחים. המחזור תוך שנתיים עלה ב-100% בעקבות השקט הנפשי, ותוכנית שיווק אגרסיות שעשינו ביחד בבניית התקציב השנתי אנו עובדים עמם כל השנים וחושבים שכל עסק חייב שירות כזה

ויטאלי מיכאילוב, בעלים של אולמות פאר המחודשים 2014 בע”מ, איזור תעשיה חדרה.

בשחקים תקבלו ליווי פיננסי מעל ומעבר.

שמי טליה זליג-לביא, מת”א. יחד עם דורון לביא, בעלי אנחנו שותפים בסורסוייז הנדסה אחזקה ותיפעול בע”מ, חברה לייעוץ אחזקה וניהול פרויקטים בתחום הבנייה הציבורית, המוסדית והמסחרית.

הגענו לשחקים לפני כשנה וחצי כדי להתייעץ על מהלך עסקי שעמדנו לבצע.

בשחקים גילינו קבוצת אנשים שמוכנים ללכת הכי רחוק שאפשר בשבילנו ומאז אנחנו כאן.

כמי שמטפלת בצד הפיננסי בעסק, שחקים עזרו לנו בדברים רבים בעסק שקודם עסקתי בהם לבד בתחושה של קרוב לקריסה. התמודדות בלונה פארק העסקי אל מול לקוחות, ספקים ובנקים לא היתה פשוטה בשבילי.

בשחקים אני מקבלת ליווי פיננסי אמתי והרבה מעבר לו: בעזרתם ביצענו מעבר לרו”ח ומנהלת חשבונות מקצועיים ואיכותיים שעשו לנו סדר בבלאגן, איזנו וסידרנו חוסר סדרים שיצרו נותני שירות קודמים, תמיכה במהלכים פנימיים(בסיוע לעו”ד)

שחקים הגישה אותנו בהצלחה להלוואה בערבות מדינה שמאד סייעה לעסק ועל כל עסקה או מהלך שאנו רוצים לבצע אנחנו מתייעצים עם שחקים על מנת לקבל את כל ההיבטים הפיננסים ולהצליח מבלי לקחת סיכונים מיותרים. קובי מיכלין, בעל החברה ואייל רייך שמטפל בנו עושים עבודה יוצאת מהכלל ומטפלים בנו במסירות פעם אחר פעם.

הם מורידים מאיתנו את ההתעסקות עם הבנקים ובזכות שחקים אני נהנת מהיתרון והעוצמה של להיות חלק מקבוצת לקוחות. זה יתרון משמעותי שמוסיף לי כלקוחה בעיניי הבנק חוזק וגורם לבנק ללכת לקראתי, לגלות גמישות ולתת בי אמון- דבר חשוב במיוחד לעסקים בצמיחה שאין להם את הזמן, הידע והעוצמה להתמודד לבד מול הבנקים.

מלבד הטיפול בנושא הכספי הליווי והייעוץ המיקצועי אני מקבלת מאייל וקובי דבר ענקי: שקט נפשי וזמן לפתח ולקדם את העסק. והכי חשוב אני ישנה בשקט בלילה כי אני יודעת שאני בידיים טובות שיש לי על מי לסמוך ושבעזרתם אני יכולה להתמודד עם כל אתגר פיננסי בהצלחה.

תודה לקובי ולאייל שהופכים לנו את הדרך בתוך הלונה פארק העיסקי לקלה וחלקה.

טליה זליג-לביא, בעלים של סורסוייס חברה לניהול פרויקטים, ת”א.

 

שמי אייל חפץ ויש לי חברה לציוד משרדי הכרתי את קובי ואת צוות שחקים לפני כ-7 שנים. בתחילה הם פנו אלי ולא רציתי להכניס ליווי פיננסי, אחרי שנה רואה החשבון שלי המליץ לי שוב להיפגש עמם אני יכול לאמר שהם שינו לי גם את החברה וגם את איכות החיים. מול הבנקים רק הם מטפלים כל חודש אנו מנתחים את הרווח של העסק ועוברים סעיף סעיף של הוצאה העסק מאד יעיל כיום וצומח, ואני כמנכל מתעסק בפיתוח העסק ולא בכספים המחזור שלי גדל ביותר מ-100 אחוז מאז שהכרנו ממליץ מכל הלב.

אייל חפץ, הבעלים של אופיקס, חברה לאספקת ציוד משרדי,בת ים

 

איך אנחנו יכולים לעזור לעסק שלך? דבר איתנו ונשמח לייעץ לך!

השאר פרטים ונשמח לבצע ניתוח מעמיק של העסק שלך, בעלות סמלית, ולגלות לך נתונים ותובנות שיענו לך על השאלה ״איפה הכסף״!

דברו איתנו