גיוס אשראי

חשים שהעסק שלכם זקוק לאשראי?

בין אם מדובר בבעיות תזרים או ברצון להשקיע בפיתוח העסק, ניהול כספים מקצועי, יבהיר לכם כמה אשראי בדיוק אתם צריכים ויגדיל את הסיכוי לקבל אותו בתנאים אופטימליים. אנחנו, בחברת "שחקים", נרתום את הידע והניסיון שלנו כדי לגייס עבורכם אשראי בנקאי או חוץ בנקאי בדרך היעילה והטובה ביותר.

גיוס אשראי בליווי חברת "שחקים"

הזרמת מזומן לעסק היא, במקרים רבים, כמו אוויר לנשימה לבעל העסק, המאפשר לו לישון בשקט לזמן מה, גם אם אינו יודע אם קיבל האשראי בתנאים טובים, לכמה זמן הוא יספיק והאם הוא ישמש כמנוע צמיחה או כפלסטר לכיסוי חובות והתנהלות לא נכונה.

למעשה, גיוס אשראי מהבנקים וממקורות נוספים, דורש הבנה מעמיקה של המצב הפיננסי העכשווי של העסק, ובניית אסטרטגיה עסקית. לכן מומלץ לנהל את תחום האשראי בעסק בצורה מחושבת ולא לחכות למצב בו אתם זקוקים למזומנים באופן נואש.

גיוס אשראי יעיל לא נועד לכיבוי שריפות. בין אם מדובר באשראי לצורך השקעה, פיתוח או סיוע בפעילות העסקית השוטפת – האשראי נגזר מתוך תקציב החברה ומתייחס לתזרים המזומנים הצפוי.

לכן, לפני שנפנה לגיוס האשראי מהבנקים וממקורות אשראי נוספים, עלינו לחשב את תזרים המזומנים העדכני, לרכז את ההכנסות מהמקורות השונים ואת ההוצאות הצפויות, ננתח את צורכי העסק לטווח ארוך וכך נחשוף את גובה האשראי הנדרש.

את הנתונים האלה אנחנו מרכזים לאחר בחינה כוללת של התנהלות העסק, של התיק הבנקאי ושל כל מסמך רלוונטי, ולא רק על סמך דו"ח מאזן בוחן משנה שעברה או דוחות חשבונאות מטעם הרו"ח.

גיוס אשראי

מדוע כדאי להיעזר דווקא בנו?

הכרות מעמיקה עם המערכת הבנקאית

הצוות של חברת "שחקים" כולל אנשי מקצוע מרקע מגוון, חלקם בנקאים לשעבר, המכירים את המערכת לפני ולפנים. אנחנו מעניקים שירותי ניהול פיננסי חיצוני לעסקים, וכחלק מהשירות המקיף – אנחנו מתנהלים יום יום מול בנקים ובנקאים, ומייצגים בנאמנות את העסק ואת צרכיו לטווח הקצר והארוך. ההכרות המעמיקה שלנו עם המערכת הבנקאית מקלה על ניהול משא ומתן ומקצרת תהליכים.

ראייה מקצועית מקיפה של המצב

גיוס אשראי מקצועי הוא תוצר של ראייה מקצועית מקיפה של צרכי העסק. בקשת האשראי מגיעה לאחר ניתוח קפדני של מצבו העדכני של העסק ובניית תוכנית הכוללת את צרכי האשראי שלו לשנה הקרובה, כשהמטרה אינה לתת מענה נקודתי, אלא לייצר הזדמנות להתפתחות עסקית.

כחברה העוסקת מעל לשני עשורים בניהול פיננסי מקיף של עסקים, חברות וארגונים, יש לנו יכולת לנתח את המצב הפיננסי של העסק שלכם לעומק ולהעריך נכונה את האשראי הנחוץ לכם כדי לצמוח.

התאמת הפתרון הטוב ביותר

לכל עסק צרכים משלו ו-DNA משלו, לכן פתרונות עסקיים המתאימים לעסק אחד, לא בהכרח יתאימו לעסק אחר, וכך גם בתחום גיוס האשראי.
לצד האשראי הבנקאי קיים שוק רחב של פתרונות חוץ בנקאיים, ואנו נעזור לכם למצוא את הפתרון המתאים לכם ביותר, בהתחשב בצרכים וביכולות של העסק.

פתרונות מגוונים

לגיוס אשראי

בכל דרך בה תבחרו לגייס אשראי, הצוות המקצועי של "שחקים" ילווה אתכם יד ביד, ינתח את המידע שתספקו לו וימליץ לכם על הבחירה המתאימה לכם, מתוך למידה מעמיקה של העסק שלכם וצרכיו.